• En
    /  2
بازدید عضو هیات مدیره ازمنطقه پستی جنوب غرب تهران
 ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید عضو هیات مدیره ازمنطقه پستی جنوب غرب تهران

حلال خور عضو هیات مدیره از باجه مرکزی منطقه پستی جنوب غرب تهران بازدید و از نزدیک با کارکنان دیدارو گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی منطقه پستی جنوب غرب تهران ،روزجاری بیست و چهارم دیماه ، حلال خور عضو هیات مدیره از بخش های مختلف باجه مرکزی منطقه پستی جنوب غرب تهران بازدید کرد.

در این بازدید که قاسمیان مدیر کل پست استان تهران و تجزیه و مبادلات، ولد بیگی سرپرست منطقه پستی شمال شرق تهران ،هادی مدیر کل منطقه و معاونین وی را همراهی می کردند حلال خور ضمن گفتگو با کارکنان کیفیت را حق مشتری دانست و از کارکنان خواست تا با همتی والا در ارتقای خدمات و جایگاه شبکه و افزایش درآمد بکوشند.

عضو هیات مدیره  با اشاره به توانمندی و ظرفیت بالای شرکت پست در امر خدمت رسانی به مردم اظهار داشت : با تلاش و اهتمام همه جانبه در جهت افزایش ترافیک و الویت قراردادن سرعت و دقت در فرآیند توزیع مرسولات می توانیم اعتماد و رضایت عمومی را کسب نماییم.

وی اعتماد عمومی را نقطه عطف شبکه دانست و تصریح کرد:گذر از وضعیت فعلی و بقای شرکت ملی پست در گروی استفاده از فناوریهای نوین به منظور خدمت رسانی بیشتر وبهتر است.

حلال خور اجرا را نشانه منزلت پست نزد عموم دانست و اظهارداشت:آنچه خدمت را ماندگارمی کند رضایت مشتری است از این رو می بایست تمامی تلاش خود را با تنوع و نوآوری توسعه بازار ،هوشمند سازی و اصلاح و بازنگری فرآیندها در جهت جلب رضایت مشتری و حفظ وفاداری به مشتریان به کار گیریم.بازگشت                   

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران می باشد .

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0